26 lip 2013

MEGA WYZWANIE FOTO 2013


Moi drodzy, przy zakończeniu poprzedniego wyzwania fotograficznego zapowiedziałam MEGA WYZWANIE FOTO. Co się odwlecze to nie uciecze, jednakże bardzo Was przepraszam za tak duże opóźnienie w publikacji informacji na jego temat, spowodowane szeregiem życiowych historii, które trzymały mnie skutecznie z dala od bloga, a w które się tu nie bedę niepotrzebnie zagłębiać... Okres urlopowy ma to do siebie, że nie zawsze mamy dostęp do internetu.MEGA WYZWANIE FOTO będzie trwało aż do końca roku 2013!
Tematy będą się pojawiały co tydzień, na wykonanie zdjęcia z każdego tematu będzie więcej czasu niż w  wyzwaniu codziennym, co pozwoli na lepsze przemyślenie i zaplanowanie fotografii i nie będzie aż tak wymagające.
Bądźcie ze mną!

A oto szczegółowe warunki uczestnictwa oraz wskazówki:

Po pierwsze należy się uzbroić w dobry humor, kreatywność i chęć do zabawy :)

Proszę, wstaw baner mojego wyzwania na bocznym pasku Twojego bloga (baner znajduje się powyżej, a na czas wyzwania również na prawym bocznym pasku).

Zdjęcia robione aparatem fotograficznym lub telefonem powinny być wykonane specjalnie na tę okazję, na zadany w danym tygodniu temat.

Wstawiaj zdjęcia na własnym blogu (ewentualnie na fejsie lub w albumie internetowym). Możesz stworzyć jeden post wyzwaniowy i go wielokrotnie edytować dodając nowe zdjęcie lub jeśli wolisz utworzyć tyle oddzielnych postów, ile tygodni wyzwania. Wedle uznania :)

W każdym moim poście dotyczącym poszczególnych tematów wyzwania będzie umieszczone narzędzie InLinkz. Za pomocą przyciskuwstaw URL czyli link do Twojego posta ze zdjęciem na temat dnia, wybierz je, wykadruj i gotowe! Komentuj i have fun! Nie obawiaj się, nawet jeśli używasz InLinkz po raz pierwszy poradzisz sobie, bo jest łatwy w obsłudze. W razie wątpliwości napisz maila lub komentarz, zawsze ktoś Ci pomoże.

Linki InLinkz będą działały zawsze od piątku, od 17:00, czas na dodanie zdjęcia będzie aż do końca grudnia 2013.  Szczegółowe daty aktywacji tematów są podane w tabeli poniżej. Nie czekaj zbyt długo, im wcześniej dodasz swoje zdjęcia, tym wiecej osób Cię odwiedzi.

Komentuj zdjęcia innych uczestników – interakcja to zawsze frajda dla autorów, a wtedy na pewno i Ciebie odwiedzi wiele osób!

Imprezę zaplanowałam na 21 tygodni. Tematy będą pojawiały się systematycznie, z wyprzedzeniem.

Na koniec zabawy uaktywnione zostanie głosowanie (od 1 do 15 stycznia). Głosuj na najfajniejsze, najbardziej interesujące, najoryginalniejsze, najbardziej zakręcone zdjęcia w temacie! Kryterium jakie sobie założysz podczas wyboru zależy tylko od Ciebie! Jedyne co narzucam, to ma być NAJ :)

Oczywiście można dołączyć w dowolnym momencie.

W poniższej tabeli znajdą się wszystkie tematy:Przewiduję nagrody :) niespodzianki dla najbardziej aktywnych fotografów oraz dla autorów zdjęć z największą ilością głosów.

Zapraszam Was wszystkich gorąco do udziału, im więcej osób, tym bardziej kreatywna impreza :)


Pozdrawiam
Panna Pikotka

Polecam narzędzie inLinkz!


9 komentarzy:

 1. To jak mam dodać to narzędzie?

  OdpowiedzUsuń
 2. Na stronie posta "Zielono mi" kliknij na dole strony ikonkę "Add your link" i w polach które się pojawią wstaw URL czyli link do Twojego posta ze zdjęciem na temat, imię oraz adres e-mail, a w następnym kroku wybierz zdjęcie, wykadruj i gotowe.
  Jak zaczniesz to zobaczysz, że to nie jest trudne. Powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Z wielką przyjemnością się zapisuję! :)
  już od dawna chciałam wziąć w czymś takim udział :) postaram się nadrobić te 4 tematy :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super wyzwanie, dopiero przed chwilą je zauważyłam i bardzo się z tego cieszę :) Z miłą chęcią wezmę udział, bo uwielbiam robić zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. hej, a mogę się teraz dołączyć? mogę zrobić zdjęcia na poprzednie tematy? ;-) kto będzie głosował ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zapraszam serdecznie, możesz dodać zdjęcia do wszystkich dotychczasowych tematów, są aktywne pod poszczególnymi linkami. Głosowanie będzie dostępne dla wszystkich, ale rozpocznie się dopiero pod koniec zabawy, w grudniu.

   Usuń
 6. dzięki wielkie, i zabieram się do pracy :P

  OdpowiedzUsuń