14 maj 2013

WYZWANIE FOTO - DZIEŃ 2 - JADĘ

Drugi dzień wyzwania fotograficznego. Temat na dziś: JADĘ.
Jeśli dopiero dziś do mnie trafiłeś, dołącz, szczegóły wyzwania znajdują się tutaj.

Popołudniowe słońce w drodze powrotnej do Wrocka. Ładny widok po miło spędzonym dniu z rodzinką za miastem. Mmmmmm, to lubię! Zmęczona i szczęśliwa JADĘ do domu!


Polecam narzędzie inLinkz!

4 komentarze:

 1. Piękne zdjęcie! Naprawdę piękne! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. http://substancja-dajaca-zycie.blogspot.com/2013/05/majowe-wyzwanie-dzien-1-ona-oraz-dzien.html :3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witam kolejną uczestniczkę wyzwania, bardzo mi miło :)
   Aby miniaturki Twoich zdjęć pokazały się w moim poście, proszę, kliknij przycisk "Add your link", wówczas pokażą się okienka formularza gdzie dodasz adres swojego posta ze zdjęciami, a w następnym kroku będziesz miała możliwość wyboru zdjęcia z tych które są pod wskazanym przez Ciebie adresem. Wybierz odpowiednie do tematu zdjęcie - tę operację powtórz oddzielnie w poście ONA i w poście JADĘ. Pozdrawiam :)

   Usuń
  2. Aha, jeszcze dodatkowa wskazówka: w trakcie wyboru zdjęcia będziesz miała do wyboru dwa przyciski SELECT lub CROP. Ponieważ Twoje zdjęcia są prostokątne, a miniaturki w wyzwaniu kwadratowe, zdjęcie musi zostać "wykadrowane". Używając przycisku SELECT zdjęcie zostanie dodane z automatycznym kadrowaniem, a poprzez CROP możesz sama w prosty sposób ustawić z której strony ma być "docięte".
   W każdym dniu mojego wyzwania dodaj do InLinkz tylko po jednym zdjęciu do każdego tematu, po kliknięciu jego miniaturki osoby będą przeniesione na Twojego bloga, gdzie obejrzą pozostałe zdjęcia, które tam zamieściłaś.
   Mam nadzieję, że pomogłam, życzę miłej zabawy :)

   Usuń