8 maj 2013

MAJOWE WYZWANIE FOTOGRAFICZNEObiecane MAJOWE WYZWANIE FOTOGRAFICZNE u Panny Pikotki NADCHODZI!
Zacznie się już w najbliższy poniedziałek i potrwa 7 kolejnych dni, czyli od 13 do 19 maja.
Jeśli trafisz tu już w trakcie zabawy, nie przejmuj się - zrób zdjęcia z poprzednich dni i graj dalej ze wszystkimi. Zdjęcia będzie można dodawać aż do 26 maja 2013!


A oto szczegółowe warunki i wskazówki:


Po pierwsze należy się uzbroić w dobry humor i chęć do zabawy :)
Proszę, wstaw baner mojego wyzwania na bocznym pasku Twojego bloga (baner znajduje się poniżej, a na czas wyzwania również na prawym bocznym pasku)
Zdjęcia robione aparatem fotograficznym lub telefonem powinny być robione specjalnie na tę okazję, na zadany w danym dniu temat.

Wstawiaj zdjęcia na własnym blogu (ewentualnie na fejsie lub w albumie internetowym). Możesz stworzyć jeden post wyzwaniowy i go codziennie edytować dodając nowe zdjęcie lub jeśli wolisz utworzyć 7 oddzielnych postów. Wedle uznania :)

W każdym moim poście dotyczącym poszczególnych tematów wyzwania będzie umieszczone narzędzie InLinkz. Za pomocą przycisku wstaw URL czyli link do Twojego posta ze zdjęciem na temat dnia, wybierz je, wykadruj i gotowe! Komentuj i have fun!
Nie obawiaj się, nawet jeśli używasz InLinkz po raz pierwszy poradzisz sobie, bo jest łatwy w obsłudze. W razie wątpliwości napisz maila lub komentarz, zawsze ktoś Ci pomoże.

 Linki InLinkz będą aktywne zaczynając od dnia aktywacji danego tematu, już od północy. Jeśli nie zdążysz w danym dniu, nic nie szkodzi możliwość dodania zdjęć minie ostatecznie dopiero o północy 26 maja 2013. Jednak nie czekaj zbyt długo, staraj się robić zdjęcia codziennie i dodawać je regularnie  – wówczas zabawa jest najfajniejsza i najwięcej osób obejrzy Twoje prace.

Komentuj zdjęcia innych uczestników – interakcja to zawsze frajda dla autorów, a wtedy na pewno i Ciebie odwiedzi wiele osób!

Tematy MAJOWEGO wyzwania FOTO od 13 do 19 maja 2013:

13 maja - PN  - ona
14 maja - WT - jadę
15 maja - ŚR - starość
16 maja - CZ - prawie
17 maja - PT  - para
18 maja - SO - duży
19 maja - NI  - kolekcja


Tematy ujawnione, powyżej banerek do pobrania, można się zacząć zastanawiać :) Ja lubię przemyśleć wcześniej sprawę, a potem chwycić za aparat. Oczywiście pozostawiam Wam całkowitą dowolność czy potraktujecie je dosłownie czy metaforycznie, poważnie czy z przymrużeniem oka, każdy ma swoje skojarzenia i właśnie ten subiektywizm sprawia, że wyzwania fotograficzne są tak intrygujące. Zaskakuje nas zestawienie przeróżnych interpretacji tematów - ilu uczestników tyle pomysłów, każdy ma „inne oko”. Czasem do jednego tematu robię kilka zupełnie odmiennych spojrzeń i muszę się zdecydować, które zdjęcie wybrać. Małe dylematy dodają smaku wyzwaniu. Do rzeczy:


Zapraszam Was wszystkich  gorąco do udziału, im więcej osób, tym bardziej kreatywna impreza :)

Pozdrawiam
Panna Pikotka
2 komentarze:

  1. Zaintrygowałaś mnie Kochana :) Z przyjemnością przyłączę się do zabawy :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń